lista

Zveme vás na konferenci ZDARMA pro všechny, kteří se zajímají o zdraví svého těla a chtějí mu lépe rozumět i z jiných úrovní, nejen západní medicíny.

Máme velikou radost, že provozujeme Tradiční lékárnu ve Frýdku-Místku, kde žije spoustu inspirativních lidí, kteří se zabývají tématem Zdraví. Vyzpovídaly jsme odborníky na různá témata a vy můžete získat ZDARMA sérii rozhovorů.

24.10.2022 – Imunita dětí

Jsem terapeutka celostní medicíny a máma v jednom. S láskou k imunitnímu systému a hlubším souvislostem učím ženy pochopit, jak naše chování ovlivňuje zdraví dítěte. Naučím tě praktikovat celostní medicínu v každodennosti a když dítě onemocní, volit vědomé kroky ke zdraví.

www.biobrusinka.cz

zulak

25.10.2022 – Zdraví pohledem psychosomatiky

Věnuji se dešifrování signálu nemoci člověka. Pracuji s motivem (duch-)mysl-emoce-tělo, říkám tomu spirituální psychosomatika. Tímto pojetím vnímám léčení celostně, se všemi součástmi člověka. Po stránce tělesné pomůžu znalostmi ke stabilizaci a s klienty rozebíráme další úrovně – emocí a myšlenek. Obnáší to například práci se strachy, s potlačenými emocemi, stíny a fragmenty osobnosti a traumaty. Vše se otiskuje do těla a přibývají důkazy i z vědeckých studií. Pracoval jsem na hematoonkologii, v hospicu, interně a chtěl jsem se schovat do vědecko-klinického prostředí imunologie, kde jsem začal doktorát. Když jsem si uvědomil, že ani jako profesor/primář nezměním systém, tak jsem odešel. Od gymplu jsem studoval alternativu a od dětství jsem si hrál s kyvadlem.

www.martinzulak.cz

ivetka

26.10.2022 – Povídání o geomantii

Miluji setkávání s lidmi a tvoření. Vnáším krásu a vtip do formy. Vytvářím místa osobní síly. Transformuji vnitřní i vnější prostory. Toulám se krajinou v propojení s neviditelnými světy. Kdo chce, toho leccos naučím. Učím se od Marko Pogačnika, slovinského geomanta, třikrát jmenovaného umělcem pro mír organizací UNESCO a od jeho dcery Any Pogačnik.

www.iveta-sugarkova.cz

27.10.2022 – Základní pilíře zdraví podle východních medicín

Romana Farna je terapeutka s dlouholetou praxí, masérka a certifikovaná lektorka jógy. Kromě své profese vede výukové programy pro veřejnost: Reflexní terapie, Relaxační a koncentrační techniky, Dechové techniky pro jogíny a nejogíny, Akupresura – celé tělo na dosah ruky, Ájurvéda a jóga – příjemná změna životního stylu, Oční jóga, Léto pro seniory, Marmová terapie, Dietetika západní a ájurvédská, Fytoterapie, Akupresura, moxování, baňkování, meridiánová masáž.

www.masaze-romana-farna.cz

lukas

28.10.2022 – Saunování a saunové rituály

Jak může někdo vydržet ve skoro 100 stupních a ještě se tvářit že se mu to líbí?! Tohle byla moje vlastní slova někdy v roce 2017 a dnes se jim opravdu musím smát. Dnes si svůj život bez sauny nedovedu představit. A k tomu stačí jen JEDNA správná návštěva saunového rituálu.

IG: beskydskysauner

katka

29.10.2022 – Jóga jako životní styl

Mé jméno je Kačka Polomská a aktuálně žiju v dodávce. Cestuji po Evropě s mým přítelem a borderkou, a tvořím „JÓGU NA CESTÁCH“. Své lekce tvořím na základě znalostí ajurvédy, pomocí principů tantrické hatha jógy a vinyasa kramy a každá lekce jógy, kterou tvořím má jasný záměr, kam nás má dovést.

www.kachijoga.cz

jana

30.10.2022 – Hormonální jóga a ženská setkávání

Jmenuji se Jana Černotová (* 1973), jsem učitelkou jógy, lektorkou hormonální jógy pro ženy, muže a diabetiky, žačkou Dinah Rodriguez. Kurzy hormonální jógy pořádám v různých městech ČR od r. 2013. Józe se věnuji od r. 1988 a je mojí celoživotní láskou. V r. 2010 jsem ve Frýdku-Místku otevřela studio Magnolie, centrum péče o těhotné, ženu a dítě. Vedu zde jógové programy, workshopy a meditace pro ženy. Téma ženství a ženské cykličnosti je mojí další vášní. Přestože jsem vystudovala ekonomii, mým tématem je zdravotní prevence. Zdraví vnímám jako rovnováhu mezi 4 aspekty: fyzickým, citovým, mentálním a duchovním. Ženám ukazuji cestu, jak o tyto vnitřní světy pečovat. Pomáhám jim odhalit motivaci, účinky, moudrosti, potenciál v souvislostech. Vše, co v životě předávám, je podloženo mojí osobní zkušeností. Ženám nabízím možnost, jak změnit svůj svět.

www.hormonalka.cz

tereza

31.10.2022 – Čínská medicína a zima

Původním povoláním jsem lékárnice. Vnitřní nenaplnění ve farmaceutickém světě mě neustále vedlo zkoumat možnosti přírodních přístupů k léčbě a jejich propojenost. Ráda využívám místní bylinky, diagnostiku a dietetiku z čínské medicíny, sílu aromaterapie a Bachovy esence. Hledám ideální individuální řešení problému a kombinuji přístupy. V současné době objevuji i velké možnosti homeopatie, sílu přírodní látky v její nemateriální podobě.

www.terezablazikova.cz

lucie

31.10.2022 – Čínská medicína a zima

Jsem terapeutka tradiční čínské medicíny. Při diagnostice a terapii navrhuji individuální bylinnou léčbu a úpravu jídelníčku dle konstituce. Léčbu doplňuji akupresurou nebo ušní akupunkturou.Působím jako lektorka při výuce tradiční čínské medicíny v Shanti Academy v Ostravě. Věnuji se zdravému vaření, non-toxic domácnosti, výrobě 100% přírodní kosmetiky a zdravotnímu cvičení. Pořádám samostatné přednášky a také přednášky na jógových pobytech v rámci celé Moravy.

FB: tradicni cinska medicna Frýdek-Místek

Zadej výše své jméno a e-mail, získáš týdenní konferenci ZDRAVÍ VE FRÝDKU-MÍSTKU. ​Tvoje osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (Tradiční lékárna s.r.o., Raškovice 553, IČ 09842292) s nimi nakládat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání rozhovorů a dalších e-mailů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti zdraví.

Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.