lista

Zveme vás na konferenci ZDARMA pro všechny, kteří se zajímají o zdraví svého těla a mysli, a chtějí mu lépe rozumět i z jiných úrovní, nejen západní medicíny.

Máme velikou radost, že provozujeme Tradiční lékárnu ve Frýdku-Místku, kde žije spoustu inspirativních lidí, kteří se zabývají tématem Zdraví. Vyzpovídaly jsme odborníky na různá témata a vy můžete získat ZDARMA sérii rozhovorů.

david

20.11.2023 – Fermentování a zdravé střevo

Mé jméno je David a kultivuji pro vás sezónní fermentovanou zeleninu (nejen zelí). Navázal jsem na tradici moderním způsobem a můžu tak spojit minulost s přítomností. Starám se s nejlepším svědomím a vědomím o to, abych vám mohl nabídnout tradiční potraviny plné vitamínů, minerálů a blahodárných účinků pro mysl i tělo. Jsem hrdý, že mohu podporovat české zemědělce. Zelíííčko je pěstované na českých polích bez přítomnosti zbytečné chemie. Být zdravý je hlavně o konzumaci kvalitních potravin, pravidelnosti, pestré stravě, pohybu a duševní pohodě. A proto vytvářím zdravé produkty pro naši budoucnost a novou Zem.

www.zeliiicko.cz

21.11.2023 – Tělo ví, co potřebuje a zná cestu

Podporuji druhé při spojení s jejich vtělenou moudrostí a přirozenou orientací ke zdraví, harmonii a smyslu. Při provázení se opírám o somatické přístupy: kraniosakrální osteopatii a biodynamiku, model neuroafektivního vztahování k léčení následků vývojového traumatu a focusing. V individuální dramaterapii objevujeme s klienty jejich autentické sebevyjádření, sebepoznání a živost díky pohybu v prostoru, následování tělesných impulzů a interakci ve hře. Při tvorbě v přírodě uspořádáváme náš vnitřní svět (někdy formou osobních přechodových rituálů) z širší perspektivy propojení se Zemí a živou sítí vztahů.

www.vesvemzivlu.cz

lucie

22.11.2023 – Vitalita a pevné zdraví podle TČM

Fytoterapeutka, praktička čínské medicíny a zdravotního cvičení Qi Gong. Lektorka při výuce čínské medicíny na škole alternativních medicín Shanti Academy v Ostravě. Studentka lektorského kurzu Qi Gong ve stylu Orel v Hnízdě v Brně.

FB: tradicni cinska medicna Frýdek-Místek

tereza

23.11.2023 – Bachovky a konstituční homeopatie

Jsem vystudovaná farmaceutka. Ráda využívám místní bylinky, diagnostiku a dietetiku z čínské medicíny, sílu aromaterapie a Bachovy esence. Hledám ideální individuální řešení problému a kombinuji přístupy. V současné době objevuji i velké možnosti homeopatie, sílu přírodní látky v její nemateriální podobě.

www.terezablazikova.cz

otakar

24.11.2023 – Benefity otužování

Propagátor otužování a zdravého životního stylu, fitness instruktor, zakladatel Otužilců Frydek-Místek. Vášnivý kuchař a čtenář.

www.otuzilcifm.cz

jana

25.11.2022 – O nehormonální antikoncepci

Jana Musialková Muroňová je propagátorka nehormonální antikoncepce, spoluzakladatelka webového projektu Pesar.cz a společnosti ForLady Pharma s.r.o., která se zabývá distribucí a prodejem zdravotnických a intimních pomůcek pro ženy.

www.pesar.cz

Zadej výše své jméno a e-mail, získáš týdenní konferenci ZDRAVÍ VE FRÝDKU-MÍSTKU. ​Tvoje osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (Tradiční lékárna s.r.o., Raškovice 553, IČ 09842292) s nimi nakládat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřuješ svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání rozhovorů a dalších e-mailů od nás, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti zdraví.

Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.